Przejdź do treści

Sztukateria ścienna

Każdy z nas nosi w sobie wewnętrzną potrzebę ozdabiania. Kobiety malują swoje twarze, mężczyźni niekiedy chętnie dodają coś do swoich samochodów, a dzieci idą za przykładem rodziców i stroją się w najróżniejsze ubrania. Tak samo jest w przypadku domu. Chcemy, by wnętrza pomieszczeń, w których spędzamy niekiedy bardzo dużo czasu, prezentowały się w sposób wyjątkowy. Pomóc nam w tym może sztukateria ścienna.

Sztukateria ścienna to doskonałej jakości listwy dekoracyjne, które pozwolą nam w wystarczający sposób udekorować zarówno wnętrza nowoczesne, minimalistyczne, jak i wnętrza nieco bardziej ozdobne, zaprojektowane w stylu glamour czy vintage.

Sztukateria na ścianę to fantastyczne listwy ścienne, ale także panele ścienne 3D, które całkowicie pozwalają odmienić charakter wnętrza. Sztukateria na ścianę to mnogość możliwości, wiele ciekawych form oraz zdobień, które sprawiają, że z sympatią spędzamy czas w domu, zachwycamy się jego dekoracyjnością oraz chętniej zapraszamy przyjaciół oraz znajomych. Sztukateria styropianowa na ścianę nawet z najbardziej surowego wnętrza wydobędzie przyjazne nuty, z których zadowoleni będą zarówno goście, jak i gospodarze.

Do jakich wnętrza pasuje sztukateria ścienna?

Sztukateria na ścianę to piękne ozdoby, które potrafią z każdego pomieszczenia wydobyć to, co najlepsze. Jednak inwestorzy niezwykle często wahają się przed jej zastosowaniem. Głównym hamulcem jest niepewność, w jakich wnętrzach taka sztukateria może zostać zastosowana. Sztukateria w formie listew dekoracyjnych, paneli ściennych 3D oraz innych elementów to dekoracja świetnie pasująca praktycznie do każdego wnętrza. Świadczą o tym liczne głosy zadowolenia oraz zdjęcia gotowych aranżacji, które zachwycają coraz to nowe osoby.

Sztukateria to nie jeden element do wyboru – to mnóstwo wzorów tego samego elementu. Jedne są znacznie prostsze, idealnie spisujące się we wnętrzach minimalistycznych, które dodają mu ciepła i przytulności. Inne są znacznie bardziej dekoracyjne, wpisujące się rewelacyjnie we wnętrze w stylu glamour, vintage, w stylu dworkowym lub tym podobnych.

Nie tylko konkretny wzór jest ważny – istotną rolę odgrywa także wielkość dekoracji. W dzisiejszych czasach stawia się raczej na drobne elementy, które nie będą odgrywać pierwszorzędnej roli w pomieszczeniu. Wszystko jednak zależy także od naszych upodobań – możemy wybrać takie komponenty, by to one się wybijały i stanowiły pierwszy plan.

Sztukateria na ścianę – czy jest to droga inwestycja?

Wbrew pozorom tradycyjna sztukateria styropianowa z naszego sklepu wcale nie jest drogim wydatkiem. Rozbieżność cenowa w naszym asortymencie jest tak ogromna, że z pewnością znajdzie dla siebie coś każdy – zarówno ten inwestor, który liczy się z każdym groszem podczas wykańczania wnętrza, jak i ten, dla którego pieniądze nie grają praktycznie żadnej roli i może pozwolić sobie na wszystko.

W naszym asortymencie znajdziesz ciekawe listwy dekoracyjne ścienne, jak i listwy z ornamentami. Dysponujemy ciekawymi elementami dekoracyjnymi w postaci wsporników dekoracyjnych, kinkietów, detali idealnie wpisujących się w dekorację ściany, jak i paneli 3D, z których pomocą można stworzyć magiczne wnętrze.